Biodermale nici PDO

Biodermalne nici PDO (polidioksanowe) – Bio-Meyisun

Mało inwazyjny, bezbolesny i bardzo skuteczny zabieg liftingujacy. Rekonwalescencja po nim przebiega szybko (1-2 dni). Zabieg ten nie pozostawia blizn i jest całkowicie bezpieczny.

Zabieg polega na wszczepieniu nici PDO w głębokie warstwy skóry. Nić jest następnie samoistnie rozkładana i wchłaniana przez organizm, co stymuluje odnowę kolagenu w tkankach, w efekcie czego poprawia się jędrność, elastyczność, zwiększa napięcie i uwodnienie skóry.

Nici wchłaniają się około 0.5 roku, cały czas stymulując tworzenie nowego kolagenu, tworząc szkielet dla zwiotczałej skory i poprawiając kontury twarzy. Efekt zaczyna być widoczny już po 2-3 tygodniach, utrzymuję się dwa lub więcej lat, zabieg można bezpiecznie powtarzać.

Zabieg spełnia wszystkie wymogi nakładane na współczesną medycynę estetyczna – jest bezpieczny, krótki, prawie bezbolesny, możliwy do powtarzania, daje szybki efekt bez blizn.

Wskazania:

Lifting skóry zwiotczałej, z utratą elastyczności, poprawa rozmytych konturów, wygładzenie drobnych zmarszczek okolicy warg, miedzy brwiami, obok oczu, korekta opadniętych brwi, wygładzenie zmarszczek szyi i dekoltu.

Zabieg wykonywany przez doświadczonych chirurgów-okulistów:

lek.med. Łukasz Kulesza

dr n. med. Tomasz Wilczyński

Cena zabiegu – wprowadzenie NICI PDO – 70,00 zł (1 szt.)

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ 503 090 444

Pozostałe zabiegi – powrót na stronę główną

Gabinet specjalistyczny PRYWATNY

Usługa świadczona w placówkach:

Mikołów, Osiedle Mickiewicza 20

Rejestracja pod numerem telefonu: 32 708 0 710

Lekarze

lek. med. Łukasz Kulesza
dr n.med. Tomasz Wilczyński